Akıllı Fikirler Seyahat Hedefleri Bir Gerçeklik Yapmak Için

Şimdi başarılı bir yolculuğa sahip olan sırlar hakkında nasıl doğrudan planlanan hedefe uygulayabilirsiniz görmek için bir dakika sürer öğrendim. Yolunuzu gelen her şey için daha iyi hazırlık keyfini çıkarın. Hayatınızı geri kalanı için hatırlayacaksınız anılar oluşturmak için bu ipuçlarını kullanın.
Bagajınızı kolayca tespit edin. Tüm bagajınız üzerinde büyük parlak çıkartmalar ve resimler yerleştirin, böylece gelen place zaman, sizin için bir gerçeği biliyorum. Bu sadece çanta bulmak için yardımcı olur, ama aynı zamanda yanlışlıkla senin değil bir kapmak zaman gelir utanç kurtulmak için.Eğer arabada uyuyor bir bebek veya yürümeye başlayan varsa, uyku zamanı etrafında sürücü planlayın. Bu sürücü çok daha sessiz tutacak ve çocuğunuzun işgal için şeyler bulmak zorunda değilsiniz zaman oldukça yığını ilgilenir. Bu, sırayla, uzun bir araba yolculuğu ile gelen huzursuzluk bazı kolaylaştırmak yardımcı olacaktır.
Eğer daha önce ziyaret hiç bir bölgede tatil, size alan hakkında bazı bilgiler vermek için yerel bulmaya çalışın. Önemli turistik her zaman iyi işaretlenmiş ve onları bulmak hiçbir sorun olacak, ama bazı yerel sık hakkında öğrenme seyahatinizi çok daha unutulmaz ve kişiselleştirilmiş yapabilirsiniz.
Bir haftadan az bir sürede bir otelde kalırsanız, paketten çıkarma konusunda zahmet etmeyin. Bu sizin bavul dışında yaşamak için eğlenceli olmayabilir, ama bir şey geride bırakarak şansınızı düşürmek şeyler açmak değil. Geride önemli bir şey bırakmayı riske atmak istemezsin.

Sizinle bir kamera almak unutmayın. Eğer seyahat sırasında herhangi bir yerde sizinle götürebilirsin çok ince ve hafif bir tane bulun. Basit bir nokta ve ateş kamera gerçekten tatil sırasında yapacak tüm anıları yakalamak için gereken tüm.
Hostel yaşam seyahat için harika bir yoldur. Eğer kıta veya yurtdışında seyahat olarak tüm dünyada hostelleri kalabilir. Çoğu ücretsiz kalmak için izin verecektir, diğerleri son derece küçük bir ücret ücret veya orada yaşarken Oda ve tahta için biraz çalışmak zorunda.
Orada her diyet programı ve beslenme uzmanı orada su ve bir sürü içeceğini söyler bir nedeni vardır. Kendinizi kahve, çay veya soda yerine su ile susuz tutmak, yorgunluk ve aşırı yorgunluk yaşamınızı engelleyebilir. Bu duygular duygusal yiyiciler için ünlü Tetikleyiciler vardır. Yemekten önce içme suyu da daha hızlı daha dolgun hissetmek için yardımcı olur.

Uçuş, Kiralık Araba ve otel odası ayırttıktan sonra fiyatları araştırmayı durdurmayın. Fiyatlar daha da düştü bulabilirsiniz. Rezervasyonlarınız üzerindeki iptal politikasını iyice okuyun. Eğer, geçerli rezervasyonları iptal ve daha iyi fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz.
Her zaman mümkün olduğu kadar önceden uçuş rezervasyon emin olun. Bu şekilde, seçtiğiniz uçuş satılmayacaktır emin olabilir. Ayrıca, Eğer yeterince önceden bir uçuş rezervasyon yaparsanız, kendi koltuk seçebilirsiniz. Eğer uçuş daha önce rezervasyon yaparsanız avanta daha iyi. Bagaj kontrol etmek zorunda değilsiniz kontrol çanta ücretleri kaydedebilirsiniz anlamına gelir, evde uçuş için Assess in veya bir kiosk satırında bir bilet sayacı beklemek zorunda kalmadan, ve Bagaj olasılığını kaçınacaktır kaybolur.
Seyahat için evden ayrılmadan önce, herhangi bir yere gitmeden önce yapmanız gereken son şey banyo kullanmaktır. Bu dimension yenilenmiş ve bir geziye gitmeye hazır hissi bırakacak. En önemlisi, ayrılmadan önce banyoya gitmek, bir süre için gitmek zorunda olmayacaktır anlamına gelir, hangi bir banyo bulamıyor rahatsız bir durum önleyecek. Bir Shoestring seyahat, yeni durumlara ortaya çıkarır t dimension başka kaçırabilir insanlar ve yerler gösterecektir. Çıplak minimumlara harcamalarınızı kısıtlamak, seçtiğiniz seyahat destinasyonu, yerliler yaşamak yolu gerçekçi bir izlenim almak için izin verecektir.

Be the first to comment on "Akıllı Fikirler Seyahat Hedefleri Bir Gerçeklik Yapmak Için"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*