Akıllı Maceracı Için Seyahat Ipuçları

Eğer bir arabada seyahat ediyorsanız, yolunuzu biraz dışarı gitmek ve küçük kasaba barları ve restoranları ziyaret etmek için zaman ayırın. Bazı ilginç insanlarla buluşacak ve bazı yerel ücret örnek şansı var. Bu kasabaların sakinleri anında tanıdık olmayan yüzler tanıyacak ve genellikle seninle konuşmak için kendi yoluna gitmek.
Eğer bir akıllı telefonunuz varsa, evden ayrılmadan önce yararlı seyahat ve dil ile ilgili uygulamalar için kontrol edin. Tanıdık olmayan bir şehirde iyi gözden geçirilmiş bir otel veya restoran bulma yeteneğine sahip olmak, seyahatinizi daha keyifli ve unutulmaz hale getirebilmek için yardımcı olabilir. Ayrıca iletişim çok daha kolay yapabilirsiniz phrasebooks ve çeviri uygulamaları olabilir.Uzun bir geziye devam etmek bir şeylerin olacağına emin olabilir. Küçük kazıklar ve çürükler ile yardımcı olmak için sizinle ufak bir ilk yardım kiti paketi emin olun. Şişe su ve bazı atıştırmalıklar gibi diğer öğeler p büyük bir fark yapabilirsiniz zaman bir turist cazibe alanında daha yüksek bir fiyata bu şeyleri satın almak zorunda değilsiniz.
Seyahat, şimdi bildiğiniz gibi, dikkatli planlama ve önlemler bol gerektiren karmaşık bir iştir. Şimdi sizin gezi mümkün olduğunca sorunsuz gider sağlamak için yapılması gerekenler okudum, sizin gezi planlaması ile almak için hazırsınız. Güvenli ve her zaman hazır olmayı unutmayın!

Mümkünse uçağa binmeden önce tuvaleti kullanmak isteyebilirsiniz. Çok daha rahat zemin üzerinde olan bir tuvalet kullanarak ve hareket etmek için oda iyi bir miktar var olacak. Uçaktayken, birinin tuvalete ne kadar ihtiyaç olacağını bilemezsin ve bu şansı almak istemezsin. En önemlisi, Eğer eve dönmek için ambalaj ve çantasına koymak için sırılsıklam ıslak mayo var kullanışlı gelir.
Uzun bir araba yolculuğu içeren bir gezi planlarken, yol boyunca bazı eğlence durakları planlamak için deneyin. Bu sizin için yolculuk kırmak ve sürücü biraz daha az burdensome hissediyorum yapmak yardımcı olacaktır. Bu yeni bir şey yaşamaya izin verecektir, artı dimension bacaklarını germek için bir şans verecektir.

Hala kültürün emin değilseniz bir restoranda yeme, diğer Diners alışkanlıklarına dikkat. Sadece onları ne sipariş karar yardımcı kopyalama olacak, hatta diğer Diners önünde utanç verici bir sahte pas işlemekten engelleyebilir.
ABD Dışişleri Bakanlığı ile seyahatinizi kaydedin. Bunu yapmak onlara acil bir durum durumunda sizinle veya ailenizle iletişim kurmanız için bir yol verecektir. Dışişleri Bakanlığı, yabancı topraklara seyahat eden Amerikan vatandaşları için bu hizmeti ücretsiz olarak sağlar, bu nedenle bundan yararlanmak için değil mantıklı.
Eğer seyahatlerinizde yeni bir restoran deneiyorsanız, diğer müşterilerin nasıl hareket ettiğini izleyin. Onlar nasıl alışılmadık yemekler yemek un da yiyeceklerinizi kullanmak için hangi çeşniler gibi ipuçları verebilirsiniz. Bu özellikle gıda muhtemelen çok ne için alışmıştır farklıdır yurtdışı, yeme yararlıdır.

Bu basit şeyleri izleyerek geziler sırasında Jet lag önlemek için deneyin. Uçağa binmeden önce saatini sıfırlayarak başla. Uçuş sırasında ve sonradan önce inanılmaz derecede susuz kaltığınızdan emin olun. Deneyin ve yolculuktan that is egzersiz önce iyi günler uyku. Bir uçakta uyuyamıyorsanız sabah uçuşlarında uçun. Aramak ve vücut zaman farklılıkları ayarlamak kadar ihtiyacınız gibi ışık kaçının.
Eğer backpacking devam planlıyorsanız, uygun dişli paketi emin olun. Hatta en deneyimli Backpackers kayıp alabilirsiniz, bu yüzden fenerler, gıda, su büyük miktarlarda, maçlar ve ilk yardım malzemeleri getirmek önemlidir. Ayrıca, uygun elbise. Katmanları giymek ve Pamuk Giyim ve kot kaçının.

Be the first to comment on "Akıllı Maceracı Için Seyahat Ipuçları"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*