Başka Bir Yolculuk Almadan önce Bilmeniz Gerekenler

Eğer seyahat ederken yemek için bir yer arıyorsanız, taksi şoförü isteyin. Sana bir kol ve yemek için bir bacak mal olmayacak tüm iyi yerel gıda eklemleri biliyorlar. Ayrıca sadece hangi restoranların önünde park eden taksiler olduğunu görmek için p bakabilirsiniz. Bu kuruluş düşük bir fiyata iyi yiyecek olduğunu güçlü bir göstergesidir.
Her zaman mümkün olduğu kadar önceden uçuş rezervasyon emin olun. Bu şekilde, seçtiğiniz uçuş satılmayacaktır emin olabilir. Ayrıca, Eğer yeterince önceden bir uçuş rezervasyon yaparsanız, kendi koltuk seçebilirsiniz. Eğer uçuş daha önce rezervasyon yaparsanız avanta daha iyi.Eğer ve bir grup aile veya arkadaş araba ile seyahat ediyorsanız, nereye giderseniz gidin bir walkie talkie getirin. Cep telefonları düzgün çalışması için bir hücre kulesi olması gerekir. Walkie Talkies sadece birbirlerine ihtiyacı, cep telefonu kapsamı olmayabilir kırsal alanlarda seyahat ederken onları daha telefonları daha yararlı hale.
Tatile seyahat ederken dışarıda yemeden korkmayın. Otelden bir çarşaf alın; piknik battaniyesi veya masa bezi olarak kullanabilirsiniz. Ziyaret etmek ve yerel bir restorandan take-out almak isteyen olmuştur bir konum seçin. Aileniz ile güzel bir yerde keyifli bir öğle veya akşam yemeği tadını çıkarın.

Sık tanıtıcılar için programların yararlanarak seyahat maliyetini azaltmak için esastır. Oteller kredi kartları ve diğer tüketici hizmetlerine, tasarruf büyük olabilir. Belirli havayolları ile uçan I dimension kazanılan kilometre geliştirmek hizmet sağlayıcıları hedefleme, birçok durumda, denklem dışarı uçan maliyetini alabilir.
Bir yurtdışı tatile başlamadan önce, hedefinize seyahat için gerekli olan belgeleri kontrol edin. Farklı ülke çiftleri vize dahil olmak üzere farklı belgeler gerektirir. Vize gereksinimleri p ne kadar o ülkede kalmayı planlıyorsanız göre farklılık gösterecektir. Birçok durumda, vize olmadan seyahat ederseniz, bu ülkeyi yasadışı şekilde girmeye çalışıyorsunuz. Eğer kaçınılmaz kültür şok hazırlanmak için zaman almazsa da dimension geri teper olabilir, yolculuk yerli veya uluslararası olup olmadığını.
Çok seyahat ederseniz, yıllık bir multi-Trip seyahat sigortası poliçesi satın alarak para tasarruf edebilirsiniz. Eğer almak her yolculuk için seyahat sigortası satın pahalı olabilir ve çok zaman alabilir. Yılda 5′ ten fazla gezi yaparsanız, hem zaman hem p para kazanmak için yıllık seyahat sigortası politikasına yatırım yapmayı düşünün.

Otel konaklamandan rezervasyon yaparken, otelin en son ne zaman inşa edildiğini veya yenilenmiş olduğunu sorduğunuzda emin olun. Yepyeni bir düşük maliyetli Motel iyi bir isim bağlı eski bir bina daha iyi bir seçenek olabilir. Beş veya altı yıldan fazla bir süredir yenilenmiş olmayan alt uç ve orta sınıf otellerden uzak dur.
Eğer seyahat ederken sizinle bir Over-The-Door Ayakkabı Organizatör Carry. Bir otel odasında düzenlenen kalmak çok zordur. Eğer diş macunu, diş fırçası, saç fırçası, aspirin ve diğer öğeleri koyabilirsiniz çünkü bir ayakkabı Organizatör son derece yararlıdır. Eğer internet bir organizatör varsa, her şeyin bir bakışta nerede olduğunu görmek mümkün olacak.
Şimdi seçim sizin, bu yüzden oraya gidin ve yeni yerler ve insanların önyargı meydan bulmak zevk. Artık seyahat deneyimi hakkında biraz ekstra bilgi ile silahlı, hedefinize yolda birkaç daha az darbelere bekleyebilirsiniz. Sizinle veya kendi yolculuklarında dışarı çıkıyor olabilir arkadaş ve aile ile bu makaleyi paylaşın.

Be the first to comment on "Başka Bir Yolculuk Almadan önce Bilmeniz Gerekenler"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*