Bir Plan Olanlar Için Uzman Seyahat Ipuçları

Mümkün olan en kısa sürede bir koltuk seçin. Havayolu sizin rezervasyon sırasında bir koltuk seçmenize izin veriyorsa, bunu emin olun. En iyi kararı vermek için, uçak oturma Internet sitelerini kullanarak oturma düzenleri ve belirli uçak türü için ayrıntılar hakkında bilgi aramak için çevrimiçi. Havayolları genellikle çıkış satırları ve daha geniş koltuklar için ekstra ücret, hangi değeri uçuş süresi ve maliyet dayalı belirlemeniz gerekir.
Çoğu insan güzel bir otel karşılayamaz. Genellikle, kendinizi gece için başını dinlenmek için iyice hoş olmayan yerlerde sıkışmış bulabilirsiniz. Eğer alan sizi rahatsız ediyorsa ama başka seçenek yoksa, lastik kapı durağından alın. Bunu kapının altına koyabilirsin, böylece kimse gelmiyor. Kapının altına yerleştirilen bir kapı durağı olan bir odaya girmek neredeyse imkansızdır.Eğer seyahat ederken alkol tüketimi minimumda tutulmalıdır. Bu durum yararlanmak isteyen insanlar tarafından hedef olabilir bir uçak, tren veya otobüs beklerken sarhoş olsun henüz birkaç içki var iyidir. Her zaman çevrenizin farkında olmak ve ayık kalmak bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.
Online uçak bileti karşılaştırın emin olun. Online harika bir şey. Bu günlerde, online bir uçuş kitap sağlayacaktır Internet sitelerinin düzinelerce vardır. Bu web sitelerinin bazıları da biletler için rakip oranları kontrol etmenizi sağlar. Bu en iyi fiyat için etrafında alışveriş yapmak çok kolaylaştırır.
Şimdi dimension ihtiyacınız olacak bazı bilgiler var, amacıyla iyi planlanmış ve rahatlatıcı bir kaçamak için, tüm bu yapmak için kaldı çanta paketi ve iyi bir uygulama içine tavsiye koymak. Seyahat eğlenceli bir deneyim olmalı ve bu ipuçları olur emin olacaktır.
İş seyahati, bir bütçeniz varken ezici görünebilir. Eğer genellikle iş için seyahat olacak biliyorsanız, seyahat planları önceden yapılan emin olun. Bu, siz yokken yapılması gereken tüm ödemeleri içerir. Planlama Ahead gitti tüm zaman endişelenmeyin yardımcı olacaktır.

Doğrudan uçuş, aktarmasız uçuşla aynı değildir. Her iki uçuş türü p uçakları değiştirmek zorunda olmadığınız anlamına gelir; Ancak doğrudan uçuş, son hedefinize gelmeden önce diğer havalimanlarında durabilir. Bu gecikme için daha olası alanları bırakır, sizi varış noktasına varmak için geç hale.
Eğer musluk suyu dimension garip tadı bir alana seyahat ediyorsanız, su almak için otel buz makineleri kullanmayı deneyin.

İş ile ilgili seyahat nedeniyle uzak ailenden olmanın bezginlik ile başa çıkmak için bir yolu kendiniz için zaman yararlanmak etmektir. Genellikle, toplantılar 5 sona erdirmek ve ertesi sabaha kadar olacak. Dünyanın en uzun banyosunu al ve tüm banyo malzemelerini kullan. Üst film izle. Her zaman söylediğin gerçek salyangoz-posta mektuplarını yaz, ama hiç vaktim olmadı. Şapka örme. Kitap oku. Kısacası, sizin aileniz tarafından çevrili olsaydı yapmak için zaman almazdım kendiniz için tüm güzel şeyler yapmak. Zaman aldığını bilerek daha iyi hissedeceksin ve aileni tekrar gördüğün zaman çok daha mutlu ve rahat olacaksın. Otelde banyo olanakları, en azından en az bir sağlık minimal düzeyde korumak zorunda sokak aşağı hızlı gıda ortak banyo iken, mide bulandırıcı noktasına kirli olabilir.
Bir geziye gitmeden önce seyahat sigortası satın almayı seçerseniz, bağımsız bir kaynaktan satın almak için iyi olurdu. Diyelim ki bir gezi kitap ve Cruise şirketi seyahat sigortası sunulmaktadır diyelim. Aslında seyir hattının kendi hataları/kazalara karşı koruma satın beri, sigorta sağlayıcısı olarak gelecekteki iddia potansiyel neden güvenmek daha bir dış kaynaktan sigorta satın almak için daha mantıklıdır.

Be the first to comment on "Bir Plan Olanlar Için Uzman Seyahat Ipuçları"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*