Bu Ipuçları Ile Size Daha Kolay Seyahat Olun

Bir yolculuk önce bir taşınabilir duş satın almayı düşünün. Eğer kaçınılmaz bir yerel website kontrol etmek için araba durdurmak ve bazen fiziksel olarak yorucu bir aktivite meşgul olabilir. Eğer kirli hissediyorum zaman arabaya geri almak zor dinlenmek ve yolculuk keyfini yapar. Taşınabilir bir duş yolculuğunuzun bir sonraki bacak için yenilenmiş hissetmek sağlar.
Paketinizi planlayın. Bagaj Ücretleri ve ağırlık sınırları bu günlerde, çoğu gezginler bir bavul taşır. Her şeyi sığdırmak için akıllı bir paketleme makinesi olmanız gerekir. Hedef için hava tahmini kontrol edin ve karıştırın ve maç kıyafetler seçin. Kolayca eklenebilir veya sıcaklık değişiklikleri olarak kaldırılabilir katmanları için opt. Ayrıca sizin bagajında çok fazla yer domuz yok böylece ağır/Quicker ayakkabı giymek unutmayın.Her zaman seyahat ederken önemli evrak ve belgeler için bir place konum olduğundan emin olun.
Eğer bir Cruise devam ediyorsanız, bir takımı kutusu paketi ve içinde değerli eşyaları tutmak. Cruises genellikle onları gemiye hırsızlar bir sürü var ve sizin için önemli bir şey kaybetme riski istemiyorum. Hırsızlar genellikle değerli eşyalarınızı güvenli bırakarak, bir mücadele kutusu gibi bir şey görmezden gelir.
Bir otel odasında bir geceden fazla kalmak planlıyorsanız, Ayakkabı veya mücevher için ucuz bir Over-The-Door Organizatör getirin. Yerine ayakkabı ile doldurmak, Eğer banyo, oda anahtarı, kamera, telefon ve kolayca mücadeleye kaybolabilir diğer nesneleri saklamak için cepleri kullanabilirsiniz. Açık cepleri, birkaç saniye içinde bir şeyler bulmak kolaylaştırır.

Bir Cruise konum ve deniz manzarası yaşamaya başlamak, Oda Servisi dimension bazı yeşil elma ve kraker getirmek var. Her ikisi de mide yatıştırıcı için harika ve bazen ilaçlar daha iyi olabilir. Ve onlar da lezzetli ve bazı deniz ilaçları gibi ağzınızda kötü bir tat ile bırakmaz.
Eğer sağlanan ipuçları kullanırsanız, çok kısa bir süre içinde geçerli bir pasaport almak mümkün olmalıdır. Pasaportu her zaman güvenli bir yerde tutmak önemlidir, böylece ihtiyacınız olduğunda nerede olduğunu biliyorsunuz.
Havayolu milinde nakit korkmayın. Birçok gezginler onların mil birikmesine izin ve onları kullanarak rahatsız asla. Sizin Seyahat Ödülleri Reap ve kazandığınız mil harcamak! Miles sona erme tarihleri var, bu yüzden onlar süresi dolmadan önce bunları kullandığınızdan emin olun. Genellikle seyahat dışında öğeler üzerinde kullanabilirsiniz, bu yüzden seçeneklerinizi kontrol ve harcama olsun.

Bazı seyahat siteleri e-izleme seçeneği sunar. Eğer seçim varsa, bunu kullanın. Bu seçenek, seyahat etmenin en ucuz yollarından haberdar olmanızı sağlar. Seyahat düzenlemelerinize ilişkin bir şey değiştiği zaman e-posta yoluyla uyarı alabilirsiniz.
Seyahat ihtiyaçlarınız için kullanmayı düşündüğünüz herhangi bir otel veya araç kiralama şirketinin iptal politikasını gözden geçirin. Eğer rezervasyondan geri çıkabiliyorsanız, seyahat zamanı yaklaştıkça diğer teklifleri arayın. Sen para iyi bir little tasarruf veya aynı miktarda daha iyi bir oda veya araba olsun bulabilirsiniz.

Eğer büyük bir Carry-On çanta ile seyahat hakkında endişeli iseniz, plan beforehand. Ayrıca, havayolu senin önünde koltuk bloğunu aradığında, sıraya gir. Bu şekilde arka yerine ön bekliyor.
İyi seyahat planları yapın ve evde bir arkadaş veya aile üyesi ile bu güzergah bir kopyasını bırakın. Sen uzakta zaman her dakika planı gerekmez, ama ne yapacağını ve ne zaman kaba bir fikir olmalıdır. Herhangi bir uçuş, Turlar, otel rezervasyonları ve akşam yemekleri veya gösteriler için rezervasyon listesi.

Be the first to comment on "Bu Ipuçları Ile Size Daha Kolay Seyahat Olun"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*