En çok Seyahatlerinizi Yapmak

Basit bir şekilde sahilde konaklama üzerinde para biraz kaydetmek için bir plaj manzaralı oda değil bir oda almak etmektir. Eğer romantizm sonra veya güçlü bir arzu odandan veya balkonundan okyanus izlemek zorunda, o zaman plaj görünümü için tercih. Ancak, özel olarak değilseniz, bir oda kadar talep değil alarak cebinizde birkaç dolar koyabilirsiniz.
Bagajınızı paketlediğinizde, hedefe ulaşmadan önce ihtiyacınız olabilecek her şeyi üst üste yerleştirin. Bu bir saç fırçası veya bir kitap bulmak için tüm bavul üzerinden kazma tutmaya yardımcı olacaktır. Sadece dimensions biraz zaman ve hayal kırıklığı kaydedebilirsiniz, ama aradığınız ve kaybolurken sonunda düşen şeyler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.Genç bir çocukla seyahat ederken, adınızı ve cep telefonu numaranızı bir sharpie ile koluna yazın. Genç bir çocuk, Eğer o kaybolması gerekiyorsa dimension nasıl ulaşmanız gerektiğini kimseye söyleyemez. Ne kadar hızlı birisi sizinle temasa almak mümkün, daha az olası çocuğunuzun zarar yoluna düşecek.
Eğer seyahat ve hayvanlar var planlıyorsanız, onlar geride kalmak veya sizinle geliyor karar vermeniz gerekir. Eğer sen Gone ya da seyahat planı yerler hayvan dostu değildir iken bir bakım veren gerekir Evcil hayvan seyahat zor yapabilirsiniz. Önceden ucuz bakım veya Evcil hayvan dostu destinasyonlar aranıyor muazzam dimension yardımcı olacaktır.

Sadece taşıma çantaları getirmeye çalışın. Eğer ışık seyahat edebilirsiniz, sen kontrol sayacı olan karışıklık yüz zorunda olmayacaktır. Sadece ağırlık hakkında politikaları hatırlıyorum ve hedefinize vardığınızda banyo malzemeleri satın almaya hazır olun. Herhangi bir ayrıntı açıklamak için havayolu arayabilirsiniz.
Tatillerde uçuş rezervasyonu yaparken çok önceden program yapın. Normalde bir bilet satın almak için son saniyeye kadar bekleyen en iyi anlaşma bulabilirsiniz. Ancak, tatil havayolları etrafında onlar insanlar panik ve bilet satın almak için karar erken fiyat artan başlamak bu yüzden meşgul olacağını biliyorum. Eğer kesinlikle tatil sezonunda seyahat etmek istiyorsanız en kısa sürede bilet satın almanız gerekir.

Bu zaman dışında seyahat ilk kez un da Eğer sık uçan mil binlerce gezi varsa önemli değil; şehir dışında bir gezi alma umudu çok heyecan verici ve stresli bir zaman olabilir. TSA havayolları üzerine sarılmış hediyeler izin vermez ve onların içeriklerini incelemek için hediyeleri Unwrap gerekebilir.
Hedefinize adanmış makaleler veya gönderiler içeren farklı seyahat bloglarına göz atın. Eğer sizinle işbirliği yapmaya istekli iseniz alan üzerinde bazı iç ipuçları için Blogger soran harika bir fikirdir. Ayrıca, arkadaşlarınıza Facebook, Twitter veya diğer ağ sitelerinde nereye gittiğini bildirin. Senin için p tavsiye alabilir.

Eğer giysi düzenlemek yol bağlı olarak bavul içinde oda bir sürü kaydedebilirsiniz. Eğer kırışıklıklar mutlaka hedefinize vardığınızda bir sorun değilse, haddeleme yöntemini kullanarak kare alan birçok santim tasarruf yardımcı olabilir. Sadece uzun, dar şerit içine giysi katlayın ve sıkıca olabildiğince rulo.
Ulusal Parklar genellikle tüm yıl açık, ama eğer gitmek planlıyorsanız açık olacak onaylamak için ziyaret etmek isteyen Park ile kontrol etmek en iyisidir. Yaz ve kış aylarında Parklar genellikle daha popülerdir. Kalabalıktan kaçınmak istiyorsan, baharda ya da sonbaharda git.

Seyahatiniz üzerinde sorun sizi kurtarabilir önce pasaportunuzun bir fotokopisi yapma. Uluslararası seyahat ederken pasaportunuzu kaybetmek iseniz, büyükelçiliğinize kopyasını alın. Bir kopya kullanışlı olması bir yedek alma hızlandırmaya yardımcı olacaktır.
Hatta en tecrübeli gezgin bazen nasıl kendi zaman yurtdışında harcanan en yapmak hakkında küçük bir hatırlatma ihtiyacı vardır. İster ambalaj, planlama un da seyahatiniz boyunca anılar yapma konusunda yeni bir anlayış ihtiyacınız olsun, bu ipuçlarını akılda tutmak, başından sonuna kadar dimension yardımcı olacağından eminiz.

Be the first to comment on "En çok Seyahatlerinizi Yapmak"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*