Seyahat Hakkında Büyük Fikirler Ister Misiniz? Buraya Bak!

Eğer slip-Ayakkabı giyiyorsanız daha hızlı güvenlik yoluyla alabilirsiniz ABD’p hava ile seyahat ederken. Eğer ayakkabı kaldırmak zorunda beri güvenlik üzerinden gidiş ve hızlı bir şekilde diğer eşyalarını almak böylece hızlı bir şekilde gitmek ayakkabı olması daha iyidir.
Uluslararası seyahat için, mevcut olacak yabancı güç kaynaklarını kontrol hayati önem taşımaktadır. En modern gezginler nereye giderseniz gidin kendi kişisel elektronik mevcut sahip güveniyor. Elektrik bağlantıları dünya çapında standartlaştırılmış olmadığından bu gadget ‘ları şarj etmek bir zorluk sunabilir. Araştırma biraz önceden savvy gezgin ne tür güç adaptörleri satın almak ve ne preparatlar yapmak öğretir.Eğer hava ile seyahat ediyorsanız, Carry-On çanta üst bölmede sığabilir emin olmak için dikkatle satır seçin. Uçaklar genellikle beş veya on satırlık bir grupta yer alır, bu nedenle daha yüksek bir sayıya sahip bir satır ilk kez alabilirsiniz. Ayrıca mümkün olduğunca çabuk biniş hattına almak için deneyin; önünde grup sıraya katılmadan durdu sonra, devam edin ve arkasında durmak. Grubunuz muhtemelen önden gelmeden önce duyurulacaktır. Daha hızlı uçakta almak edebiliyoruz, daha büyük olasılıkla hala çanta için oda olacak olmasıdır.
Bir gezi planlarken, size en düşük ücretleri göstermek için tek bir rezervasyon internet sitesinde sayılmaz. Bunları bulabilirsiniz meta-arama dahil olmak üzere çeşitli sitelerde, fiyatları karşılaştırın. Ayrıca doğrudan havayolu ve Otel ile kontrol, onlar aslında web sitesinden daha iyi bir oran sunmak mümkün olabilir gibi.

Bir bebek veya Toddler ile seyahat ederken, sevdiğiniz birinin favori oyuncaklar yanı sıra favori uyku oyuncağı bir çift getirmek için emin olun. Bu sevdiğiniz biri tamamen tanıdık olmayan topraklarda ev birkaç konfora sahip yardımcı olacaktır. O duygu olacak sıkıntı ile biraz yardımcı olacaktır.
Birlikte seyahat etmek için arkadaş ve aile büyük bir grup koymak için seyahat ederken yararlı olabilir. Büyük bir grupta, bir ‘ kolay Pickings gibi görünüyor yalnız turistler hedefleyen suçlular için daha az düşmez olacaktır. ‘ Ayrıca yakın olanlar ile gezi paylaşımı ek bonus olacak.
Bir kiralık araba gerektiren bir yerde seyahat olacak zaman gitmeden önce kendi araba sigortası bakmak için belirli olun. Kiralık Araba ajanları denemek ve ek sigorta satmak, ama gerçekten ihtiyaç ya da değil umurumda değil. Birçok kez araba sigortası politikası üçüncü bir taraf için sorumluluk içeren kapsama ekledi olacaktır. Yolculuğunuz için ayrılmadan önce politikamızı çift kontrol ettiğinizden emin olun.

Bir geziye çıktığında şampuan ve kremi tüm şişe almak etmeyin. Yerel mağazanın seyahat boyutu banyo malzemeleri bölümünde satılan önce bazı küçük konteynerler satın alın. Küçük konteynerler içine bazı şampuan ve kremi dökün ve yerine bunları almak. Bu sizin çanta veya bavul bazı çok gerekli alanı serbest olacaktır.
Sadık müşteri kulübüne kaydolma. Bu kulüpleri dimension katılan yerlerde gece belirli bir sayı kaldı sonra ücretsiz bir gece ile ödüllendirir. Hatta onlarla tekrar kalmak için planlama olmasa bile, zaten kayıt. Üye olmak, konaklamanız süresince içeceklerden net erişimine kadar her şey için ekstra faydalar sağlar.

Bir uçakta uçan, bir havayolu her zaman bile uçuş saatlerce sürer, temel ihtiyaçlarını karşılamak mümkün olmayacaktır çünkü ileriye strategy gerekir. Kendi battaniye ve yastık sağlamak eğer onlar için bir gereksinim olacak biliyorum, kendi kulaklıklar çok. Eğer uçuş üzerinde yemek için bir şey almak değil endişeleriniz varsa, ayrıca kendi atıştırmalıklar boyunca getirmek.
Havaalanları ile uğraşmak çok contemporary seyahat talihsiz bir zorunluluktur. Ayrıca granola bar, muz cips, ya da uçuşlar arasında atıştırmalık başka bir şey paketi acıtır asla.
Şimdi nasıl uygun seyahat planları tartışılan ipuçlarını kullanarak yapmak için biliyorum, dinlenmek ve yolculuk üzerine atılmak için hazırsınız. Sadece kamera almak emin olun!

Be the first to comment on "Seyahat Hakkında Büyük Fikirler Ister Misiniz? Buraya Bak!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*