Sonraki Seyahatinizde Sizinle Bazı Yararlı Tavsiyeler Alın

Eğer hava kontrol ederek zaman öncesinde seyahat planı emin olun. Hava uygun olmayan bir yere tatile seyahat etmek istemiyorum. Bir şehri keşfetmek için hangi mevsimin seçilmesi, belirli bir kentin sunduğu gerçek tecrübeye sahip olmak için çok önemlidir.
Eğer tatil sırasında çocuklar etrafında olmak istemiyorsanız yeni seçenekler sizin için kullanılabilir hale gelmektedir! Cruise hatları giderek “yetişkinlere sadece” yolculukları, hangi yorgun ebeveynler ve çocuksuz çiftler tatil küçük olanlar olmadan yeteneği sunan sunuyoruz. Bu geziler Cruise Lines için popüler hale gelmektedir ve daha sık diğer mekanlarda da görülme bekleniyor. Araba ile seyahat size boy dakikada güzergah değiştirmeniz gerekir durumda daha fazla esneklik sunar.Ülkeden çıktığında seninle birlikte bir güç şeridi getir. Bu bazı aptal bir fikir gibi görünebilir, ama iki çıkış ile bir oda varsa ve iki cep telefonu, iki dizüstü bilgisayar ve şarj ihtiyacı olan bir MP3 çalar var, ne yapacaksın? Bir güç şeridi olması bu ikilemleri önler ve aynı zamanda, sadece yabancı fişler için bir adaptör satın almanız gerekir.
Eğer bir Cruise devam ediyorsanız, bagajınızda bir vurgulayıcı paketi! Orada yolculuk sırasında devam eden etkinlikler ton ve çoğu zaman güzel bir küçük bülten ne ve nerede oluyor detayları alırsınız. Hangi yapmak istediğinizi işaretlemek için vurgulayıcı kullanabilirsiniz, ve kendinizi bazı baş ağrısı kaydetmek.

Bu makalenin başında belirtildiği gibi, Amerika Birleşik Devletleri seyahat destinasyonlar geniş bir yelpazede sunuyor, sadece herkes hakkında memnun emin. Ulusal parklarda, binlerce kilometrelik kıyı şeridine kadar, Amerika Birleşik Devletleri herkes için bir şey sunuyor. Bir dahaki sefere seyahat planlıyorsanız, sizin için en iyi hedefi seçmenize yardımcı olmak için bu makaledeki fikirleri kullanın.
Banyo malzemeleri kiti satın almak ve seyahat için özel bir kenara koymak. Genellikle seyahat ederseniz, tüm banyo malzemeleri ambalaj bir ağrı olabilir. Bir diş fırçası veya deodorant bir sopa gibi basit bir şey unutmak hiç zor değildir. Sadece geziler sizinle almak için, elinde tutmak bu şeylerin bir dizi satın alarak zaman kazanın.

Sık seyahat ediyorsanız sadakat programlarına katılın. Para almak mümkün olduğunu tahmin olmayabilir, ama bu programlar genellikle daha hızlı fark daha birikir. Şirketler rekabet deniz karşı mücadele ve işinizi tutmak istiyorum. Genellikle aynı şirketi seçerseniz, sadakatin için ne tür ödüllerin bulunduğunu öğrenin.
Eğer bir yolculuğa devam ediyorsanız, size bir snorkle paketi. Plaja vurmak ve horlama biraz yapmak, sonra yerlerden birinde durdurmak. Sen snorking yaparken gördüğünüz ne şaşıracaksınız, özellikle Cruise Karayipler’p ise. Ve bir snorkle satın almak çok bir snorkle tur için ödeme daha ucuz! Genellikle küçük olmasına rağmen, bazı arama motoru siteleri fiyatlarını bir ücret ekleyin. Ücretinden kaçınmak için havayolu web sitesini doğrudan kontrol edin veya otele fiyatlara yönelik bir çağrı verin. Doğrudan rezervasyon yaptığınızda oranlarının daha düşük olduğunu genellikle göreceksiniz.

Eğer Yurtdışı seyahat ve iyi yerel gıda arıyorsanız, yerli yemek nerede dikkat edin. Örneğin, bir grup kabin varlığı kolay ve düşük maliyetli ama iyi gıda bulunabilir nerede gösterir. Konumu da yerel renk ile ağzına doldurulacak garanti edilir.
Bagajınızı paketin geri kalanından öne çıkarmak için şeritler ve yay güvenmeyin. Bu adornments çok kolayca transit yırtılabilir. Bunun yerine, Bagaj için bir parlak, alışılmadık renk veya kendi üzerinde öne çıkıyor ve kaldırılamaz canlı desen tercih. Bu makale, bir sonraki seyahat hedefinizi dikkate aldığınızda, Amerika Birleşik Devletleri’nin ne sunabileceği konusunda dimension bazı fikirler verecektir.

Be the first to comment on "Sonraki Seyahatinizde Sizinle Bazı Yararlı Tavsiyeler Alın"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*