Yakında Seyahat? Önce Bu Büyük Ipuçları Okuyun

Bir gezi için uçmak için planlama, Eğer racked olabilir herhangi bir sık pilotunu mil unutmayın. Senin büyük tatilinde çoktan gitmişler diye bu konuda hiç iyi değilsin. Tüm gezisi karşılamak için yeterli mil yoksa bile, birçok havayolları mil kullanarak oran indirim sağlayacaktır.
Eğer bir bebek ile seyahat Eğer geç gece uçuş planlayın. Hava Yolları loş ışıkları ve insanlar daha kolay uyuyabilir, böylece gece uçuşları Kabin sıcaklığını yükseltmek. İnsanlar da çok daha sessiz I picture izlemek veya müzik dinlemek yerine konuşmak eğilimindedir. Bu koşullar bebeğinizin rahat hissetmeni sağlayacak.Uyku hapları alarak uzun bir uçuş üzerinden almak yardımcı olacaktır. Bir uçakta uyuyan rahatsız koltuklar, garip atmosferi ve uçak ve diğer yolcuların sesleri nedeniyle zor olabilir. Rahat dinlenmek için, uçuş üzerinde sizinle uyku hapları getirmek düşünebilirsiniz. Uçak havaya uçmadan önce asla uyku hapları almak, bir gecikme ya da diğer bazı öngörülemeyen sorun olabilir.
Uzun vadeli seyahat planları yapmak zaman alıcı ve sinir bozucu görünebilir. En iyi yolu ayrılmadan önce tüm biter bağlı olduğundan emin olmak için yapılması gereken tüm bir kontrol listesi yapmaktır. Bu bir kez bırakırsanız, önemli bir şey eksik olduğunu düşünme bırakılacaktır sağlayacaktır.

Tatilinize para kazanmak için en mutfak veya miniature mutfak içeren odalar sunan bir otel seçin. Hatta basit bir buzdolabı büyük paralar kaydedebilirsiniz, yerine pahalı otel kahvaltı büfesi için ödeme, bazı tahıl almak, süt, ve yoğurt odanızda yemek.
Bagajınıza yeni hedef Etiketler dahil edildiğini doğrulayın. Birçok kişi önceki gezileri eski etiketleri yerine, Bagaj onları görmek ve geçerli Etiketler için hata onları başarısız. Bu havayolu kayıp bagaj ile anlaşma önemli bir nedenidir. En iyi kural, seyahatinden döndükten sonra etiketleri kaldırmaktır.
Gördüğünüz gibi, seyahat ederken güvenli kalmak için düşünmek için bir sürü şey vardır, ister bir gezi planlıyoruz ya da zaten hedef vardır. Güvenli kalmak için gereken bir şeyi unutmamak için emin olabilirsiniz böylece bir kontrol listesi olarak bu makaleyi tutmak için emin olun.

Orada birçok Kennels ve veteriner ofisleri bu beslemek için mutlu olacak, ve hatta oynamak, Evcil hayvan yıkanmak.
Bir kiralık araba gerektiren bir yerde seyahat olacak zaman gitmeden önce kendi araba sigortası bakmak için belirli olun. Kiralık Araba ajanları denemek ve ek sigorta satmak, ama gerçekten ihtiyaç ya da değil umurumda değil. Birçok kez araba sigortası politikası üçüncü bir taraf için sorumluluk içeren kapsama ekledi olacaktır. Yolculuğunuz için ayrılmadan önce politikamızı çift kontrol ettiğinizden emin olun.
Bir yolculuğa çıktığında, banka kartları, kredi kartları, Çek ve nakit bölmek için emin olun. Hepsini cüzdan ve seyahat çantaları farklı gizli ceplerine koyun. Bu basit ipucu takip eğer soyulmak yaparsanız, herhangi bir para olmadan mahsur olmayacaktır sağlayacaktır.

Hava ile seyahat ederken uzay için squished iseniz, her inç yararlanın. Ön cepten dergileri alın ve yerine Havai bin taşıyın. Dergilerin boyutuna bağlı olarak, kendinizi ekstra inç bir çift satın olabilir.
Diğer yolcular tarafından destinasyonlar Yorumları okurken, sizin ve gözden geçiricinin diğer gezginler deneyimleri üzerine karar vermeden önce aynı beklentiler ve koşullar olup olmadığını belirlemek için deneyin. Bir kişi çocuk dostu özellikleri ve cazibe eksikliği nedeniyle olumsuz yorumlar verebilir; Eğer çocuk veya iş gezisi olmadan seyahat ediyorsanız, böyle bir inceleme kişisel olarak sizin için özellikle yararlı olmayacaktır.

Be the first to comment on "Yakında Seyahat? Önce Bu Büyük Ipuçları Okuyun"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*